Презентація нової книги рок-героя


«Один» — так називається книга С. Чемерова, вокаліста відомого ураїнського рок гурту "Димна Суміш", це — збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких — приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора. Книга являє собою унікальний арт проект, і не тільки для України, адже більша половина накладу книжки вже продається за кордоном у таких країнах, як Америка, Канада, Нова Зеландія та Великобританія. В Україні книжку можна буде придбати з 15 листопада в усіх великих книжкових крамницях. Якщо ти цікавишся сучасною музикою та мистецтвом — це твій шанс бути в центрі подій.

Презентація запланована на 10 листопада, там ти зможеш не тільки ближче познайомитись з книгою, а й послухати виступ «VKRAYST» — сольний проект Саши Чемерова. Подія дуже ексклюзивна, гурт майже не дає концертів. А ті декілька пісень які можна знайти в мережі, заслухані фанатами до дірок.

«Фестиваль-ресторація Диван» пл. Бессарабска, 2 на 18:00. Після пресконференції концерт сольного проекту Саша Чемерова «VKRAYST». Вхід по запрошенням або придбавши книжку "Один"


Комментарии

Идет загрузка...
Гость
Щоб залишати коментарі, бажано авторизуватися на сайті